Informační centrum AKO

Manžety pro hadicový ventil AKO série V, VF, VA, VM, VMC, VMF, VMP

Manžety série V / VF / VA / VM / VMC / VMF a VMP dodáváme ve jmenovitých průměrech DN10 až DN250.

Pomocí našeho Konfigurátoru zboží si můžete složit manžetu pro váš hadicový ventil, dle vašich požadavků a přímo si ji u nás objednat.

Suroviny / materiály manžet hadicových ventilů

Kromě standardní a univerzálně použitelné přírodní pryže v kvalitě elastomerů, odolné proti oděru, která je použitelná na výrobu manžet téměř pro jakýkoliv sypaný materiál do 80°C, je na výběr ještě jeden typ pro potraviny a další druh přírodní pryže pro teploty do 90 °C. Kromě toho dodáváme manžety série V/VF/VA/VMP/VM a VMF v kvalitě elastomerů nitril (NBR), viton (FPM), silikon (Q), neopren (CR), hypalon (CSM) a butyl (IIR).

EPDM a nitril v kvalitě elastomerů dodáváme také v kvalitě pro potraviny.

Manžety jsou vyrobeny z kvalitních elastomerů s vysoce elastickými textilními vložkami, abychom vyšli vstříc nejrůznějším, náročným aplikacím našich zákazníků.

Dále jsou manžety pro hadicové ventily AKO vyráběny z vícevrstvých komplexních textilních vložek, aby bylo dosaženo co nejdelší životnosti/nejvíce cyklů.

Manžety se vyrábějí ručně, velice složitým výrobním postupem. Tento komplexní výrobní postup ruční výroby manžet byl během 25 let dále rozvíjen a vylepšován. Díky pravidelným kontrolám kvality formou interních zátěžových testů bylo dosaženo velice dlouhé životnosti. Kromě toho je možné několikanásobně zvýšit životnost manžet pomocí jejich optimálního ovládání.

Pokud budete mít dotazy, týkající se individuálních aplikací a jejich řízení, tak nás kontaktujte.

Z důvodu velice flexibilní výroby, je možné vyrábět manžety hadicových ventilů v osvědčené kvalitě AKO také v odlišných rozměrech, jako jsou délky, tloušťky stěn a vnitřní průměry.

Neváhejte a obraťte se pro individuální radu na naše odborníky pro oblast hadicových ventilů, na tel. čísle: +49 6147 91590.

Světová jednička na trhu

39let rodinného podniku

600nových zákazníků ročně

20.000zákazníků po celém světě

Jedinečný závazek dodávky

< 0,2 %reklamací

> 99 %spokojených zákazníků

30prodejců po celém světě

Největší produktová paleta

10.000variant hadicových ventilů

2.500variant k dodání ze skladu

100.000prodaných jednotek ročně

Rozsáhlé servisní služby

80CAD formátů

32animačních videí s ukázkami montáže

16jazyková dokumentace