Informační centrum AKO

Výzkum & vývoj

Interní 3D konstrukce
Interní 3D konstrukce
Software simulace tlaku
Software simulace tlaku
Zkoušky ventilů
Zkoušky ventilů

Společnost AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH vyvíjí a konstruuje své armatury za pomoci nejnovějšího CAD, analytického a simulačního softwaru při respektování všech platných norem a směrnic, jako např. Směrnice pro tlaková zařízení DGRL 2014/68/EU.

Dále musí každá nově vyvinutá armatura před uvolněním do výroby projít intenzivním zkušebním a testovacím programem v interní zkušební stanici.

Hospodárný vývoj a konstrukce mají co se týče šetření surovinových zdrojů a úspory energie u společnosti AKO Armaturen & Separations GmbH nejvyšší prioritu. Z morálního a etického závazku vůči následujícím generacím a všem zákazníkům je vědomí povinnosti ekologické výroby armatur bez jakékoliv újmy na kvalitě a bezpečnosti výrobků při respektování absolutního komfortu pro uživatele absolutně hlavní zásadou vedení společnosti AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH.

Individuální přání zákazníků přijímá vývojové a konstrukční oddělení s radostí a plným nasazením.  Také aplikačně specifické modifikace standardních výrobků patří pro vývojový tým k dennímu programu.

Mimoto nabízíme na míru přizpůsobená individuální řešení pneumatického ovládání armatur pro různé aplikace.

Prosíme neváhejte nás kontaktovat s některým z těchto problémů. protože pouze nové projekty nám umožňují získání nových zkušeností a prokázání dosavadních zkušeností.

Světová jednička na trhu

39let rodinného podniku

600nových zákazníků ročně

20.000zákazníků po celém světě

Jedinečný závazek dodávky

< 0,2 %reklamací

> 99 %spokojených zákazníků

30prodejců po celém světě

Největší produktová paleta

10.000variant hadicových ventilů

2.500variant k dodání ze skladu

100.000prodaných jednotek ročně

Rozsáhlé servisní služby

80CAD formátů

32animačních videí s ukázkami montáže

16jazyková dokumentace