Informační centrum AKO

Firemní prezentace společnosti AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH

AKO Armaturen Německo
AKO Innovations Francie
AKO UK Anglie

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH je německý podnik. Podnik byl založen v roce 1984 Antoinem Koppem.

Již v roce 1985 bylo započato s vývojem a odbytem hadicových ventilů. V roce 1996 byla založena první autonomní dceřiná společnost AKO Innovations S.A.S. ve Francii. Výroba je tak realizována v Německu a ve Francii. Oba podniky jsou certifikovány dle ISO 9001:2015 a splňují nadto aktuální normy a požadavky trhů pro zaručení co nejlepší kvality a bezpečnosti výrobků.

V roce 1998 byla založena anglická filiálka AKO UK Ltd. pro efektivní odbyt výrobků AKO ve Velké Británii a Irsku.

Vysoké skladové zásoby, krátké reakční doby

Velmi vysoké skladové zásoby a současně krátké reakční doby umožňují rozsáhlý a pro zákazníka optimální a rychlý servis.

Aby mohla svým zákazníkům tento rozsáhlý, rychlý a pro zákazníka optimální servis nabídnout v rámci celého světa, spolupracuje společnost AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH v průběhu doby s 30 zemskými zastoupeními.

Pro zajištění stoupajících přání zákazníků má společnost AKO ve svém výrobním programu desková šoupátka, speciální armatury a různé příslušenství.

Trvale vysoká kvalita výrobků AKO

Společnost AKO se se svými armaturami specializuje na uzavírání a regulaci abrazivních, vláknitých a korozivních médií, avšak stále častěji jsou kromě toho armaturami AKO uzavírána a regulována nekomplikovaná média.

Trvale vysoká kvalita výrobků, nabízených k tomu díky inovativnímu vývoji a progresivním výrobním technologiím ještě velmi levně, zajistila s přihlédnutím k téměř celosvětové dostupnosti výrobků společnosti AKO vedoucí pozici na trhu v oblasti pneumatických hadicových ventilů.

Společnost AKO spolupracuje v celosvětovém měřítku s různými firmami nejrůznějších specializací. Zákazníci pocházejí z různých průmyslových oblastí jako např. chemie, potravinářského a papírenského průmyslu, energetiky, recyklace a úpravy odpadních vod a dále zejména z úseku zpracování minerálních hmot, cementu, písku a sypkých hmot.

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH je ryze rodinný podnik, který plánoval generační změnu již delší dobu a tuto zrealizoval. Dlouhodobé, velmi dobré a efektivní vztahy se zákazníky patří k striktním faktorům úspěchu společnosti AKO.

Těmto intencím dlouhodobého zajištění veškerých vztahů se zákazníky nestojí tak nic v cestě, protože je vedení firmy AKO vzalo včas za své.

Světová jednička na trhu

39let rodinného podniku

600nových zákazníků ročně

20.000zákazníků po celém světě

Jedinečný závazek dodávky

< 0,2 %reklamací

> 99 %spokojených zákazníků

30prodejců po celém světě

Největší produktová paleta

10.000variant hadicových ventilů

2.500variant k dodání ze skladu

100.000prodaných jednotek ročně

Rozsáhlé servisní služby

80CAD formátů

32animačních videí s ukázkami montáže

16jazyková dokumentace