Informační centrum AKO

AKO kvalita

Rentgenové zařízení pro kontrolu struktury
Rentgenové zařízení pro kontrolu struktury
Vstupní kontrola zboží
Vstupní kontrola zboží
Pneumatická zkušební stanice
Pneumatická zkušební stanice

Společnost AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH si stanovila za cíl jako nejdůležitější úkol akceptování požadavků zákazníků. 

Spokojenost našich zákazníků je naším úspěchem

Díky inovativnímu vývoji výrobků, soustavně vysoké kvalitě výrobků, vynikajícímu poměru ceny a výkonu výrobků a velmi kompetentním zaměstnancům jsme schopni rok co rok dostát těmto požadavkům k plné spokojenosti našich zákazníků. 

Všechny podnikové procesy jsou každoročně optimalizovány nadprůměrně vysokou angažovaností našich zaměstnanců a interními audity a tím je zajišťována jejich efektivnost. 

Úspěšný vývoj podnikových procesů, týkajících se řízení jakosti je od roku 2000 pravidelně kontrolován a potvrzován v souladu s certifikací dle DIN ISO 9001:2008. 

Výrobky jsou vyvíjeny a vyráběny v souladu se směrnicí pro tlaková zařízení DGRL 97/23/EG.  Úspěšná realizace směrnice DGRL 97/23/EG je potvrzena CE Prohlášením o shodě. 

Na přání zákazníka lze provést zkoušky pevnosti tlakového tělesa P10, těsnosti tlakového tělesa P11 a zkoušku těsnosti sedla P12 dle EN 12266-1.